Zrzut ekranu 2020-12-13 o 12.15.24

„Opowiadamy Polskę światu”: artykuł prezesa IPN Jarosława Szarka ukazał się na litewskim portalu „15min”

Podziel się
Twitter
Email
Drukuj
Kolejna odsłona akcji informacyjnej o Polsce, akcji o największych zasięgach prowadzonej na portalach informacyjnych, stronach redakcyjnych i w wydaniach papierowych pism opinii na całym świecie. W mediach na świecie ukazują się artykuły poświęcone 50. rocznicy Grudnia 1970 i rocznicy stanu wojennego. Litewski portal informacyjny „15min” opublikował artykuł prezesa IPN Jarosława Szarka pt. „Głęboko czujemy wspólnotę naszych losów”

To kolejny już projekt w tym roku, po 100 leciu urodzin Jana Pawła II, rocznicach Bitwy Warszawskiej, „Solidarności”, odzyskania niepodległości. Zasięg: 554,9 mln przy tekstach o Bitwie Warszawskiej publikowanych w 36 krajach i 1.014.000.000 – ponad miliard zasięgu w 38 krajach i tekstach w 40. lecie powstania „Solidarności” pokazują ogrom prowadzonych prac. „Nieznana wojna w sercu Europy” – kolejna odsłona projektu „Opowiadamy Polskę” w mediach na całym świecie – w 50. rocznicę Grudnia’70 i 39. rocznicę stanu wojennego organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Instytutem Polskim w Paryżu i Polską Agencją Prasową.

WARTO PRZECZYTAĆ: Jarosław SZAREK: Lenkijos Gdanske prieš 50 metų įvykusi tragedija kuria komunistų engtos Vidurio Europos likimo bendrystę

Wszystkie teksty po polsku a także w innych językach można przeczytać na łamach „Wszystko Co Najważniejsze„.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Warto przeczytać