Bułgaria

Bułgarski dziennik publikuje artykuł premiera Mateusza Morawieckiego z serii „Opowiadamy Polskę światu”

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
W gazetach i tygodnikach w krajach świata ukazują się w tych dniach teksty w ramach projektu „Opowiadamy Polskę światu”, poświęcone innowacyjnej Polsce i pomysłom na wychodzenie z pandemii. Projekt organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów, Instytut Pamięci Narodowej, Narodowy Bank Polski ze wsparciem polskich placówek dyplomatycznych i Polskiej Agencji Prasowej. Bułgarski dziennik „24 часа”opublikował artykuł premiera Mateusza Morawickiego pt. „Polski Nowy Ład: Pokonanie ekonomicznych skutków COVID-19”.

W artykule czytamy:

Wyjątkowość dzisiejszego kryzysu polega na tym, że próżno szukać dla niego rozwiązań w podręcznikach. Nieważne, czy będziemy szukać u Hayeka, czy u Lassalle’a – żadna teoria kryzysu gospodarczego nie przewidywała sytuacji, w której z dnia na dzień następuje paraliż aktywności gospodarczej i społecznej niemal na całym świecie. [czytaj więcej: „24 часа”]

Pełną wersje tekstu można przeczytać na łamach magazynu Wszystko Co Najważniejsze: Polski Nowy Ład. W kierunku Polski prawdziwie solidarnej. Artykuł dostępny jest w polskiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej wersji językowej.

Najnowsza odsłona projektu „Opowiadamy Polskę światu” realizowana jest przez Instytut Nowych Mediów przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Narodowego Banku Polskiego i Polskiej Agencji Prasowej.

Wszystkie teksty projektu opublikowane są na portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl i https://wszystkoconajwazniejsze.pl/innowacyjna-polska/.

 

 

foto: Fot: www.24chasa.bg

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać