Zrzut ekranu 2020-08-14 o 10.53.29

Στην μεγαλύτερη ελληνική εφημερίδα… – Mateusz Morawiecki na 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej w największym dzienniku Grecji

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
W gazetach i tygodnikach w kilkunastu krajach świata ukazują się w tych dniach teksty w 100 lecie Bitwy Warszawskiej. Projekt „Opowiadamy Polskę światu” realizuje Instytut Nowych Mediów ze wsparciem Instytutu Pamięci Narodowej. Wszystkie teksty dostępne są na platformie www.Victoria1920.pl. Dzięki inicjatywie Ambasady RP w Atenach tekst premiera Mateusza Morawieckiego ukazał się na łamach największego dziennika w Grecji, „Kathimerini”.
Reklama

Tekst w największym greckim dzienniku dostępny jest zarówno w wersji papierowej dziennika, jak i w wersji internetowej (od godz. 16. w dniu 14 sierpnia 2020).

Niemcy, Włochy, Francja, Czechy, Chorwacja, Serbia, Litwa, Łotwa, Malta, Grecja, ale nawet Algieria i Indonezja – to w tych krajach ukazują się w tych dniach pochodzące z Polski teksty pokazujące skalę i wpływ Bitwy Warszawskiej 1920 na dzieje Europy. Projekt „Opowiadamy Polskę światu – w 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej” przygotowywany został przez Instytut Nowych Mediów z wsparciem Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Wszystkie teksty z tego projektu dostępne będą na platformie www.Victoria1920.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać