Wietnam

„Vietnam News” publikuje artykuł premiera Mateusza Morawieckiego z cyklu „Opowiadamy Polskę światu”

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
W gazetach i tygodnikach w krajach świata ukazują się w tych dniach teksty w ramach projektu „Opowiadamy Polskę światu”, poświęcone innowacyjnej Polsce i pomysłom na wychodzenie z pandemii. Projekt organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów, Instytut Pamięci Narodowej, Narodowy Bank Polski ze wsparciem polskich placówek dyplomatycznych i Polskiej Agencji Prasowej. Dziennik „Vietnam News” z Wietnamu opublikował artykuł premiera Mateusza Morawickiego pt. „Polski Nowy Ład: Pokonanie ekonomicznych skutków COVID-19”.

W artykule czytamy:

Żyjemy w zdumiewających czasach. Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło pod znakiem obaw o zdrowie i życie, a także lęku związanego z przyszłością. Wielu Polaków zadawało sobie pytanie nie tylko o to, czy uda im się uniknąć koronawirusa, ale też o to, czy będą dalej mieli pracę, czy ich rodziny będą miały zapewnione bezpieczeństwo finansowe, a ich dzieci nie będą musiały pożegnać się z nadzieją na lepszą przyszłość.

Pełną wersje tekstu można przeczytać na łamach magazynu Wszystko Co Najważniejsze: Polski Nowy Ład. W kierunku Polski prawdziwie solidarnej. Artykuł dostępny jest w polskiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej wersji językowej.

Najnowsza odsłona projektu „Opowiadamy Polskę światu” realizowana jest przez Instytut Nowych Mediów przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Narodowego Banku Polskiego i Polskiej Agencji Prasowej.

Wszystkie teksty projektu opublikowane są na portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl i https://wszystkoconajwazniejsze.pl/innowacyjna-polska/.

foto: FOT: Twitter/Ambasada RP w Hanoi

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać