Świetny projekt promocji Polski: pozdrowienia dla świata w stu językach

Podziel się
Twitter
Email
Drukuj
Piękne scenerie, piękni ludzie i piękne, gościnne dusze – tak przedstawiamy się światu w krótkim filmie Hello World, który stał się już wiralem – przebojem sieci społecznościowych.

Film stworzony został przez Fundację State of Poland. 100 osób pozdrawia w nim mieszkańców 100 krajów świata w ich ojczystych językach. Co ważne, osoby występujące w filmie to stuprocentowi naturszczycy – ludzie, którzy po prostu poczuli szczerą potrzebę wzięcia udziału w akcji Hello World: weterani Powstania Warszawskiego, harcerze, przyjaciele twórców, a nawet przypadkowe osoby, których zainteresowanie wzbudził plan zdjęciowy podczas niedzielnego spaceru.

Inspiracją do powstania filmu była tęsknota za kontaktem z drugim człowiekiem wywołana pandemią koronawirusa i związanymi z nią ograniczeniami. Nastała w Polakach potrzeba wysłania w świat pozytywnej energii – mówią twórcy.

Film Hello World ma już ponad 400 000 wyświetleń – 250 000 wyświetleń na YT oraz ponad 155 000 na Fb. W komentarzach wyświetlanych pod filmem przewija się dużo ciepłych słów i pozdrowień dla mieszkańców Polski.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Warto przeczytać