Zrzut ekranu 2021-10-22 o 09.49.10

Projekt „Opowiadamy Polskę światu. Crnogorski Portal publikuje artykuł prezesa GPW Marka Dietla

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
Najnowsza odsłona projektu “Opowiadamy Polskę światu” realizowana jest przez Instytut Nowych Mediów przy wsparciu Giełdy Papierów Wartościowych, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Polskiej Agencji Prasowej. Wszystkie teksty projektu opublikowane są na portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl
Reklama

Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w wydaniu internetowym magazynu Crnogorski Portal wskazuje, że Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest dziś jednym z liderów wzrostu odkrywanym przez inwestorów z całego świata, powinna odgrywać główną rolę w promowaniu i wspieraniu rozwoju naszego regionu.

Artykuł w wersji polskiej, angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej można również przeczytać na łamach magazynu „Wszystko Co Najważniejsze”: https://wszystkoconajwazniejsze.pl/

Wcześniejsze edycje “Opowiadamy Polskę światu” związane były z rocznicami wybuchu II wojny światowej, wyzwolenia obozu w Auschwitz, Bitwy Warszawskiej, Grudnia’70 czy urodzin św. Jana Pawła II. Ponad miliard zasięgu miały teksty na 40-lecie “Solidarności” opublikowane w 38 krajach. Artykuły z okazji 230. rocznicy Konstytucji 3 Maja opublikowały tytuły w 62 krajach, w 22 językach.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać