Zrzut ekranu 2021-07-19 o 11.50.02

„Opowiadamy Polskę światu” w Kuwejcie. Tekst premiera Mateusza Morawieckiego publikuje „The Times Kuwait”

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
W gazetach i tygodnikach w krajach świata ukazują się w tych dniach teksty w ramach projektu „Opowiadamy Polskę światu”, poświęcone innowacyjnej Polsce i pomysłom na wychodzenie z pandemii. Projekt organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów, Instytut Pamięci Narodowej, Narodowy Bank Polski ze wsparciem polskich placówek dyplomatycznych i Polskiej Agencji Prasowej. Anglojęzyczny tygodnik „The Times Kuwait” opublikował artykuł premiera Mateusza Morawickiego pt. „Polski Nowy Ład: Pokonanie ekonomicznych skutków COVID-19”.

W artykule czytamy: Cele Polskiego Ładu obejmują nie tylko odbudowę po pandemii, ale także przebudowę polskiego systemu gospodarczo-społecznego, aby był bardziej odporny w następnych momentach kryzysowych, bardziej sprawiedliwy i jednocześnie pozwolił Polsce wejść na nowy poziom rozwoju.

Pełną wersje tekstu można przeczytać na łamach magazynu Wszystko Co Najważniejsze: Polski Nowy Ład. W kierunku Polski prawdziwie solidarnej. Artykuł dostępny jest w polskiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej wersji językowej.

Najnowsza odsłona projektu „Opowiadamy Polskę światu” realizowana jest przez Instytut Nowych Mediów przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Narodowego Banku Polskiego i Polskiej Agencji Prasowej.

Wszystkie teksty projektu opublikowane są na portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl i https://wszystkoconajwazniejsze.pl/innowacyjna-polska/.

foto: Fot: The Times Kuwait

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać