Zrzut ekranu 2020-12-16 o 16.23.01

„Opowiadamy Polskę światu” w Arabii Saudyjskiej: artykuł prof. Zdzisława Krasnodębskiego i prof. Michel Wieviorki z okazji 50. rocznicy Grudnia 1970 i rocznicy stanu wojennego ukazał się na łamach saudyjskiego portalu „Riyadh Daily”

Podziel się
Twitter
Email
Drukuj
Kolejna odsłona akcji informacyjnej o Polsce, akcji o największych zasięgach prowadzonej na portalach informacyjnych, stronach redakcyjnych i w wydaniach papierowych pism opinii na całym świecie. W mediach na świecie ukazują się artykuły poświęcone 50. rocznicy Grudnia 1970 i rocznicy stanu wojennego. Riyadh Daily, saudyjska gazeta dziennikarska z siedzibą w Rijadzie opublikował artykuł prof. Zdzisława Krasnodębskiego i prof. Michel Wieviorki.

To kolejny już projekt w tym roku, po 100 leciu urodzin Jana Pawła II, rocznicach Bitwy Warszawskiej, „Solidarności”, odzyskania niepodległości. Zasięg: 554,9 mln przy tekstach o Bitwie Warszawskiej publikowanych w 36 krajach i 1.014.000.000 – ponad miliard zasięgu w 38 krajach i tekstach w 40. lecie powstania „Solidarności” pokazują ogrom prowadzonych prac. „Nieznana wojna w sercu Europy” – kolejna odsłona projektu „Opowiadamy Polskę” w mediach na całym świecie – w 50. rocznicę Grudnia’70 i 39. rocznicę stanu wojennego organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Instytutem Polskim w Paryżu i Polską Agencją Prasową.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Prof. Zdzisław Krasnodębski: Imperial tempting of Europe
Prof. Michel WIEVIORKA: Common experiences bringing the countries of Central Europe together

Wszystkie teksty po polsku a także w innych językach można przeczytać na łamach „Wszystko Co Najważniejsze”

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Warto przeczytać