2020.04.22 Warszawa | Wideokonferencja z wlascicielami galerii handlowych  Fot: Krystian Maj/KPRM

Jadwiga Emilewicz nadaje impet Porozumieniu

Podziel się
Twitter
Email
Drukuj
„Potrzebujemy sprawnej organizacji, jasnych procedur, decyzji podejmowanych na forum ciał statutowych” – czytamy w liście wicepremier Jadwigi Emilewicz do członków Porozumienia.

„Ostatnie sześć tygodni to najbardziej burzliwy czas w historii naszego ugrupowania i naszej Ojczyzny w okresie rządów Zjednoczonej Prawicy. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które od Was otrzymałam” – pisze Jadwiga Emilewicz w liście, do którego dotarł portal Polsat News.

„Wychodzimy z zakrętu i dodajemy gazu. Potrzebujemy nowej, atrakcyjnej dla młodego pokolenia opowieści o współczesnej Polsce” – napisała Emilewicz.

Jadwiga Emilewicz zaapelowała o wsparcie Andrzeja Dudy w wyścigu do prezydentury: „Nowa ustawa wyborcza przyjęta w poniedziałek przez Sejm gwarantuje uczciwe wybory oraz pokój w naszych szeregach. Teraz cała nasza uwaga powinna skoncentrować się na wsparciu Prezydenta na finiszu jego kampanii”.

Treść listu podaje portal Polsat News.

foto: Fot. Krystian Maj/KPRM

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Warto przeczytać