Zrzut ekranu 2021-07-19 o 13.13.50

Czasopismo „Ecologic” opublikowało artykuł prof. Michała Kleibera „Ekologia planety” #Opowiadamy Polskę światu

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
W gazetach i tygodnikach w krajach świata ukazują się w tych dniach teksty w ramach projektu „Opowiadamy Polskę światu”, poświęcone innowacyjnej Polsce i pomysłom na wychodzenie z pandemii. Projekt organizowany jest przez Instytut Nowych Mediów, Instytut Pamięci Narodowej, Narodowy Bank Polski ze wsparciem polskich placówek dyplomatycznych i Polskiej Agencji Prasowej. Czasopismo „Ecologic” z Bukaresztu opublikowało w czerwcowym numerze artykuł prof. Michała Kleibera pt. „Polacy pionierami badań polarnych, dziś jednych z ważniejszych badań nad ekologią planety”.

W artykule czytamy: Badania prowadzone w polskich stacjach polarnych cieszą się zasłużoną, wysoką międzynarodową renomą i stanowią istotny wkład naszego kraju w światowe badania o kluczowym znaczeniu dla przyszłości naszej planety.

Pełną wersje tekstu można przeczytać na łamach magazynu Wszystko Co Najważniejsze: Polacy pionierami badań polarnych, dziś jednych z ważniejszych badań nad ekologią planety. Artykuł dostępny jest w polskiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej wersji językowej.

Najnowsza odsłona projektu „Opowiadamy Polskę światu” realizowana jest przez Instytut Nowych Mediów przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Narodowego Banku Polskiego i Polskiej Agencji Prasowej.

Wszystkie teksty projektu opublikowane są na portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl i https://wszystkoconajwazniejsze.pl/innowacyjna-polska/.

foto: Fot: Ecologic

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać