Zrzut ekranu 2021-10-1 o 15.02.56

Artykuł dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego Piotra Araka ukazał się na blogu „Echa Moskwy” #Opowiadamy Polskę światu

Share on facebook
Podziel się
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
„Opowiadamy Polskę światu” to projekt promocji polskiej historii zainicjowany przez Instytut Nowych Mediów. Jego kolejna edycja organizowana w rocznicę agresji ZSRR na Polskę 17 września 1939 r. realizowana jest przy wsparciu Instytutu Pamięci Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Polskiej Agencji Prasowej.

W artykule opublikowanym na portalu Echo Moskwy Piotr Arak pisze: Polska ma szansę szybko poprawić swoją pozycję gospodarczą względem innych państw OECD. Ale wymaga to odejścia od wyboru między polityką piastowską i jagiellońską.

Artykuły w wersji polskiej można przeczytać na łamach Wszystko Co Najważniejsze: https://wszystkoconajwazniejsze.pl/piotr-arak-polska-trzecia-droga/

Wcześniejsze edycje “Opowiadamy Polskę światu” związane były z rocznicami wybuchu II wojny światowej, wyzwolenia obozu w Auschwitz, Bitwy Warszawskiej, Grudnia’70 czy urodzin św. Jana Pawła II. Ponad miliard zasięgu miały teksty na 40-lecie “Solidarności” opublikowane w 38 krajach. Artykuły z okazji 230. rocznicy Konstytucji 3 Maja opublikowały tytuły w 62 krajach, w 22 językach.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Reklama

Warto przeczytać

Reklama