49063199203_6305024adb_k

Andrzej Duda: powstanie internetowa platforma na rzecz uproszczenia procedur administracyjnych

Podziel się
Twitter
Email
Drukuj
Prezydent Andrzej Duda poinformował o uruchomieniu platformy internetowej na której każdy będzie mógł zgłosić swoją propozycję i uwagi, jak uprościć procedury w Polsce.

„Postanowiłem uruchomić od przyszłego tygodnia platformę internetową, na którą każdy będzie mógł zgłosić swoje propozycje i uwagi, jak uprościć procedury w Polsce. Mam nadzieję przede wszystkim na głosy ze strony polskich przedsiębiorców, polskiego biznesu” – powiedział prezydent RP Andrzej Duda.

„Chciałbym, żeby rozpoczęcie działania również w Polsce było łatwe, stąd mam nadzieję, że w formule skróconej bezpośredniego zgłaszania do mnie różnego rodzaju propozycji, które przeanalizuję razem ze współpracownikami, którzy zajmują się dla mnie sprawami legislacyjnymi, ale też z przedstawicielami PFR. Mam nadzieję, że dzięki temu, dzięki państwa aktywności pewne rozwiązania na przyszłość uda się wprowadzić” – dodał.

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Warto przeczytać